Вибори та брехня на Закарпатті: як місцеві ЗМІ маніпулюють інформацією

вересня 30 / 2020
Вибори та брехня на Закарпатті: як місцеві ЗМІ маніпулюють інформацією
Представники політичної партії «Рідне Закарпаття» прокоментували статтю місцевого видання Mukachevo.net, та PMG.ua щодо висування їх у списках ПП «Рідне Закарпаття», як ніби-то членів інших політичних партій.

«Відповідно до ч.6 ст.6 Закону України «Про політичні партії в Україні» – Громадянин України має право в будь-який час зупинити чи припинити своє членство в політичній партії шляхом подання заяви до відповідних статутних органів політичної партії. Членство в політичній партії зупиняється чи припиняється з дня подання такої заяви та не потребує додаткових рішень. З цього ж дня припиняється перебування громадянина України на будь-яких виборних посадах в політичній партії.

Таким чином, з моменту, коли така особа подала заяву про вихід зі складу політичної партії – вона вважається такою, що не належить до цієї політичної партії.

З приводу членства окремих кандидатів – Кіш Михайло Михайлович, зазначає, що інформація про його членство та керівну посаду у Берегівській районній організації “Українське об’єднання патріотів – УКРОП” – повна нісенітниця. «Я ніколи не був і не є членом жодної політичної партії».

Такий самий коментар надала і Світлана Грицюк, коли почула, що преса повідомила про її ніби-то членство у Воровській первинній партійній організації Соціалістичної партії України – «Я вперше чую про таке. Це взагалі наклеп». Засоби масової інформації – при поданні інформації – зобов’язані перевіряти її, а не подати як факт – неперевірену інформацію.

Всі інші члени повідомили, що давно подали заяви про вихід з цих політичних партій. Крім того, у статті факти суперечать один одному, адже згідно з ч.2 ст.6 Закону України «Про політичні партії в Україні» – громадянин України може перебувати одночасно лише в одній політичній партії. А в статті зазначається, що Микуланинець Марія Іллівна – є членом одночасно Політичної партії “Народний Союз Наша Україна” та Мукачівська районна організація Єдиного Центру. На це Марія Іллівна дала однозначний коментар «Я подала заяву про вихід з обох політичних партій вже давно. На сьогодні я безпартійна і це однозначно стверджую». Таку ж інформацію надали інші кандидати від ПП «Рідне Закарпаття».

Таким чином, можна стверджувати про маніпулювання окремими політичними партіями – фактами та нормами чинного законодавства, як один із способів отримати перевагу на виборах.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар