Гарячі Новини
1 234 Переглядів
2 Рейтинг
На Тячівщині між жителями квартир та колективом ДШМ виникла "війна" за вхід до будинку (відео)
вересня
24
/ 2020
![На Тячівщині між жителями квартир та колективом ДШМ виникла "війна" за вхід до будинку (відео)](/uploads/posts/2020-09/1600963601_bez-nazvaniia-8.jpg)
Мистецький заклад у селі функціонує з 1987 року. Розташований у будівлі колишнього гуртожитку, що належав технологічному заводу. Тут же знаходяться і квартири, де мешкають люди.
Директор ДШМ Василь Токар розповідає: рік тому кілька сусідів почали конфліктувати з колективом. І присвоїли вхід, спільний для жильців та школи. Дійшло до того, що жильці заблокували школу. І викладачі були змушені проводити заняття, де прийдеться.
Категорія : Гарячі Новини