Олександр Шляховський презентував проєкт «Безпечне Закарпаття»

вересня 11 / 2020

В Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області представникам органів влади презентували новий проєкт «Безпечне Закарпаття».

Новація, запроваджена поліцією, передбачає встановлення на автодорогах, у містах та селах області сучасних камер відеоспостереження з функцією розпізнавання автомобільних номерів.

Як розповів під час презентації начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області полковник Олександр Шляховський, проєкт «Безпечне Закарпаття» успішно функціонує в краї вже декілька місяців. Камери оснащені сучасним функціоналом та підтримують опцію ідентифікації номерних знаків.

Новація допоможе поліції в розкритті та профілактиці злочинів. Зокрема, система за номерним знаком автоматично прокладає маршрут руху конкретного автомобіля, що дає змогу оперативно розкривати злочини та правопорушення.

Наразі система відеонагляду охоплює всі основні автошляхи області. Також відеокамери встановлено в містах та селах з урахуванням криміногенної обстановки конкретного населеного пункту.

«Ми не зупиняємось на досягнутих результатах і маємо на меті охопити інтелектуальними відеокамерами кожен куточок області, - каже очільник поліції Закарпаття полковник Олександр Шляховський. – Адже основним критерієм нашої роботи є безпека кожного закарпатця та гостя краю. Громадяни повинні почуватися в безпеці як на вулиці великого міста, так і в маленькому селі. І ми для цього зробимо все можливе та передбачене законом».
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар