Відеоінструкція про навчання у школах під час пандемії СОVID-19

серпня 31 / 2020
Відеоінструкція про навчання у школах під час пандемії СОVID-19

Відеоролик про те, як себе поводити учням у школах, виготовив Закарпатський обласний центр громадського здоров’я.

У ньому пояснюють, яких правил потрібно дотримуватися, щоб зупинити поширення коронавірусу , пандемія якого охопила увесь світ.

І дають відповідь на питання як же зупипити COVID-19:

« Дуже просто! Будь ласка, одягніть маску на обличчя, коли заходите до школи! При вході до кожної школи є антисептики. Не проходьте повз – дезінфікуйте руки! Дотримуйтесь дистанції. Це означає, не підходити ближче ніж на півтора метра до однокласників і вчителів. Рухайтеся коридорами в напрямку, який показує ось ця червона стрілочка чи інші вказівники. Побачили в коридорі подружку чи друга – привітайтеся на відстані. Обійми, здоровкання за руки відкладіть на потім, обмежтеся кивком чи помахом.

Коли заходите в клас, вітайтеся з друзями також не торкаючись один одного. У класі можете спокійно зняти маску! Відкладіть її на край парти в окремий пакет, щоб не забруднити.

А ще, про всяк випадок, помийте руки в умивальнику, що в класі. Обов’язково скористайтеся милом і паперовим рушничком. Після відвідин туалету – помийте руки рідким милом і витріть паперовою серветкою.

Якщо у вас одноразова маска, після використання її слід викинути в спеціальний смітник. Не кидайте будь-де! Зверніть увагу на кольорові плакати у вашій школі. Тут є вся необхідна інформація про те, як діяти, щоб зупинити поширення вірусу. Достатньо дотримуватися простих правил! І тоді коронавірус відступить!»
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар