На Закарпатті троє дітей заразилися менінгококом. Одна дитина померла

серпня 21 / 2020
На Закарпатті троє дітей заразилися менінгококом. Одна дитина померла

Підвищений інтерес до коронавірусу суттєво відвертає нашу увагу від інших, не менш небезпечних інфекційних хвороб. Так, на Великоберезнянщині троє діток заразилися менінгококовою інфекцію. Одна дитина, на жаль померла.

Про це у своєму Фейсбуку повідомляє лікар-інфекціоніст Віктор Петров.«Проблема з доступністю вакцин в нашому регіоні стоїть, як ніколи, гостро і її, чомусь, не вирішують уже який рік поспіль. Погане медичне забезпечення регіону, халатність влади та недбалість деяких батьків призводять до таких негативних наслідків вже не вперше, тому закликаю батьків – не нехтуйте здоров’ям ваших дітей!

Єдиним дієвим засобом захисту на сьогодні є проведення профілактичного щеплення. Рекомендую обирати вакцину з найбільшою кількістю серотипів. Загалом, щеплення дітки переносять добре. У поодиноких випадках спостерігаємо підйом температури, болючість, почервоніння та незначний набряк у місці введення препарату, які швидко проходять. Щеплення вакцинами від менінгіту можна вводити одночасно з іншими вакцинами», — розповідає В.Петров.


Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар