Black Sea Trust оголошує конкурс грантів “COVID-19: Стійкість та спроможність громадянського суспільства — Україна”

серпня 07 / 2020
 Black Sea Trust оголошує конкурс грантів “COVID-19: Стійкість та спроможність громадянського суспільства — Україна”
У відповідь на виклики, що з'явилися перед українським суспільством під час спалаху коронавірусу, Black Sea Trust for Regional Cooperation (BST) запускає новий конкурс, який має на меті посилити потенціал українських організацій громадянського суспільства та незалежних ЗМІ у протидії негативному впливу спалаху COVID-19 на суспільство. Конкурс фінансується Європейською комісією.

Проєктні пропозиції мають бути ініційовані організаціями громадянського суспільства, зареєстрованими в Україні, та обмежуватися Україною у географічному плані.

Відповідно до поточного конкурсу, Black Sea Trust підтримає заявки, які підпадають під один із наступних тематичних напрямків:

1. Гранти швидкого реагування

За цим тематичним напрямком приймають заявки на термін від трьох до дев'яти місяців із загальним бюджетом до 11 000 доларів США. Пропозиції повинні стосуватися однієї з наступних категорій (неповний перелік):

1.1. Мобілізація соціальної підтримки під керівництвом громадянського суспільства

1.2. Діджиталізація

2. Гранти на підтримку демократії

За цим тематичним напрямком приймаються заявки із бюджетом до 38 000 доларів США. Пропозиції повинні стосуватися однієї з наступних категорій (неповний перелік):

2. 1. Просування незалежних ЗМІ

2. 2. Державний нагляд

? Детальніше тут

Процес подання заявки

Заявки від громадських організацій приймаються постійно. Крайній термін подання заявок поточної хвилі — 15 вересня.

Пріоритет надаватиметься організаціям, які найбільш постраждали через економічні та соціальні розбіжності між центральними та віддаленими районами, а також тим, хто працює на підтримку найбільш вразливих груп.

Заявку потрібно надіслати на адресу: blackseatrust@gmfus.org

Будь ласка, зазначте у темі листа: Ukraine EC proposal

Завантажити заявку та бюджет: www.gmfus.org/covid-19-civil-society-resilience-and-sustainability-ukraine

Контакти для отримання додаткової інформації: mprisacariu@gmfus.org.

Конкурс “COVID-19: Стійкість та спроможність громадянського суспільства — Україна” є частиною регіонального проєкту, що виконується IREX Europe за фінансової підтримки Європейського Союзу. Проєкт спрямовано на підтримку громадянського суспільства, незалежних активістів та незалежних засобів масової інформації, аби вони могли продовжувати свою роботу під час та після пандемії COVID-19.

Детальніше
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар