На Рахівщині через негоду,яка цими днями вирувала в районі, підтоплено понад 100 житлових будинків та дворогосподарств (відео)

червня 22 / 2020
На Рахівщині через негоду,яка цими днями вирувала в районі, підтоплено понад 100 житлових будинків та дворогосподарств (відео)

Чи не найбільше постраждали жителі села Верхнє Водяне. Вівторок 16 червня. Внаслідок короткочасної зливи місцева річка вийшла з берегів і залила половину населеного пункту. Люди оговтуються до сьогодні. Будинок пані Олени постаждав чи не найбільше – води в оселю натекло до пояса. Каже, що заледве звідти вибралася. На сусідському обійсті ситуація схожа. Хоча трохи краща через те, що фундамент на будинку високий , а тому в саму оселю вода не затопила. Проте підвальні приміщення та прибудови – залило. Протоку води, на думку пані Олени заважає самовільно звужене сусідами русло річки. На подвір’ї пані Любові все ще лежить городина. Картопля, кукурудза… мало не половина врожаю – загинула. Жінка каже, що періодично вода піднімається, але цього разу йшла з усіх боків.Винна не лише стихія, переконані місцеві – в річку чимало людей скидають сміття, що закупорює русла та заважає проходженню води. Проте невідомо й куди дівати відходи – нещодавно звідси його заборонили вивозити на Солотвинське сміттєзвалище, а нове централізоване вивезення поки що не налагоджене. Наразі ж перед сільською радою, окрім вирішення цього питання стоїть і ліквідація наслідків стихії, а вони нанесли чимало збитків.

Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар