ПриватБанк знизив кредитні ставки, щоб допомогти малому бізнесу Закарпаття піднятися після карантину

червня 03 / 2020
ПриватБанк знизив кредитні ставки, щоб допомогти малому бізнесу Закарпаття піднятися після карантину


ПриватБанк з 25 травня знижує ставки за всіма кредитними програмами фінансування малого бізнесу та підприємців, щоб допомогти українському бізнесу подолати наслідки карантину. Антикризові умови фінансування підприємців діятимуть до кінця 2020 року.
Вперше за історію банку зниження кредитних ставок поширюється не лише на нові, а й на всі чинні кредитні угоди з малим бізнесом. Нові умови фінансування впроваджуються автоматично. Для кредитування за зниженими ставками підприємцям не треба заповнювати будь які заяви чи відвідувати відділення банку.
За словами голови правління ПриватБанку Петра Крумханзла, підприємці наразі потребують не антикризових порад, а реальної допомоги.
“Рішення ПриватБанку про зниження кредитних ставок - це дієвий крок задля максимальної підтримки бізнесу, що потребує допомоги через пандемію коронавірусу та карантин, - говорить директор Західного ГРУ ПриватБанку Андрій Якимів. - Всі наші клієнти малого бізнесу уже сьогодні можуть отримати фінансування за зниженими ставками, а клієнтам, які вже користуються кредитними програмами банку, розмір кредитної ставки буде зменшено автоматично”.
Зниження вартості кредитних ресурсів впроваджується за всіма програмами підтримки малого бізнесу, як інвестиційними кредитами, так й програмами лізингу та фінансування оборотних коштів, за виключенням клієнтів, яким вже надані «кредитні канікули» чи реструктуризація боргу, або які мають прострочену заборгованість.
Докладніше про зниження ставок та про кредитні програми ПриватБанку для бізнесу можна дізнатися на сторінці kredit.pb.ua.
За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine у 2019 році, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 57% українських юридичних осіб та 76% приватних підприємців.
Допомогою ПриватБанку вже скористалися понад 1000 клієнтів-юридичних осіб Закарпаття, з яких понад 860 є власниками малого бізнесу, що найбільше потребують підтримки у цей період.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...