Михайло Рівіс: Самоврядці краю активно включилися у боротьбу з епідемією

березня 25 / 2020
Михайло Рівіс: Самоврядці краю активно включилися у боротьбу з епідемією
Звертаючись до учасників засідання Координаційної ради при голові облради,яке провели сьогодні в режимі онлайн, я наголосив, що нині маємо два магістральні напрямки роботи щодо боротьби із убивчим коронавірусом: не допустити вірус на територію краю та максимально підготовитись до його проникнення в крайову громаду. Оскільки через закарпатські пункти пропуску на кордонах з Євросоюзом пройшла величезна кількість співвітчизників із різних країн, де цей вірус приніс багато біди і горя, то ми повинні об’єднати зусилля.

Приємно було почути від членів Координаційної ради – голів районних рад, селищних і сільських голів, що вони, наслідуючи приклад обласної ради, яка виділила на боротьбу з коронавірусом понад 153 млн грн, провели на місцях сесії і також виділили з місцевих бюджетів кошти на ці цілі. Так, Великоберезнянська райрада – виділила понад 1 млн грн із резервного фонду, залучивши також кошти із капітальних видатків районних програм. Іршавська міська рада – виділила 300 тис грн для потреб райлікарні і 50 тис грн – на спецзасоби індивідуального захисту. Свалявська райрада рапортує про виділення 1 млн 420 тис грн на боротьбу з COVID-19 та придбання засобів захисту. Про проведену роботу на місцях у боротьбі із епідемією інформували й інші керівники самоврядних громад краю.

Вважаю надзвичайно важливим звернути увагу на індивідуальний захист лікарів, які першими приймуть виклик пандемії, нерідко ризикуючи своїм здоров?ям і життям. У цей критичний момент маємо забезпечити їх персональними засобами захисту й дезинфекції, транспортом для доставки до місця роботи та обслуговування викликів сімейних лікарів, і, що не менш важливо,підтримувати їх.

Вл.інф
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...