Ще п’ять міфів про короновірус – офіційна інформація ВОЗ

березня 21 / 2020
Ще п’ять міфів про короновірус – офіційна інформація ВОЗ

Чи правда, що ультрафіолетова лампа для дезінфекції (УФ-лампа) дозволяє знищити новий коронавірус (nCoV)?

УФ-лампи не слід використовувати для стерилізації рук або інших ділянок шкірного покриву, оскільки ультрафіолетове випромінювання може викликати еритему (роздратування) шкіри.

Рекомендується ознайомитися з переліком усіх профілактичних заходів, що дозволяють захиститися від нового коронавируса.

Наскільки ефективно теловие сканери дозволяють виявляти заражених новим коронавірусів (COVID-19)?

Теплові сканери дозволяють ефективно виявляти тих людей, у яких в результаті зараження новим коронавірусів (COVID-19) розвинулася лихоманка (підвищена температура тіла).

Однак виявити заражених людей до стадії лихоманки за допомогою цієї технології можна. З моменту зараження до підвищення температури проходить від двох до десяти днів.

Чи правда, що обробка поверхні всього тіла етанолом або хлорним вапном дозволяє знищити новий коронавірус (nCoV)?

Ні. Обробка всього тіла спиртом або хлорним вапном не знищить віруси, які вже проникли в організм. Розпилення таких речовин може завдати шкоди одязі і слизових оболонок (тобто очам, ротової порожнини). Слід пам'ятати, що як спирт, так і хлорне вапно, можуть бути ефективними засобами дезінфекції поверхонь, але використовувати їх необхідно у відповідних випадках і з дотриманням правил.

Для захисту від нової коронавирусної інфекції існує цілий ряд профілактичних заходів. Для початку необхідно регулярно обробляти руки спиртовмісних антисептиком або мити їх водою з милом.

Чи може регулярне промивання носа сольовим розчином захистити від зараження новим коронавірусів?

Ні. Наукових даних про те, що регулярне промивання носа сольовим розчином дозволяє захистити від нової коронавирусной інфекції, немає.
За деякими даними, регулярне промивання носа сольовим розчином може прискорити одужання при звичайній застуді. Однак докази ефективності регулярного промивання носа як засобу профілактики респіраторних інфекцій відсутні.

Чи захищає часник від зараження новим коронавірусів?


Часник - корисний для здоров'я продукт, що володіє певними антибактеріальними властивостями. Проте, в ході поточної спалаху не було отримано жодних підтверджень ефективності вживання часнику як засобу профілактики зараження новим коронавірусів.

На графіці кількість хворих, померлих та видужавши на дану хвилину.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар