На Закарпатті створена та почала діяти ще одна нова ОТГ - Нереснянська

березня 20 / 2020
На Закарпатті створена та почала діяти ще одна нова ОТГ - Нереснянська
Відповідне розпорядження в. о. голови Закарпатської ОДА О. Гетьманенком «Про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад області» підписане вчора, 19.03.2020 № 160.

У розпорядженні зокрема йдеться: відповідно до частин третьої та четвертої статті 7 Закону України „Про добровільне об’єднання територіальних громад”:
Затвердити висновок щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Нересниця та Підлепша Нересницької сільської ради Тячівського району, села Тарасівка Тарасівської сільської ради Тячівського району, сіл Новоселиця та Тисалово Новоселицької сільської ради Тячівського району, сіл Терново, Вишоватий та Петрушів Тернівської сільської ради Тячівського району в Нересницьку сільську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у селі Нересниця.
2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
В. о. голови державної адміністрації Олексій ГЕТМАНЕНКО

Таким чином до складу Нересницької ОТГ з центром в с.Нересниця увійдуть такі населені пункти: Нересниця, Підлепша, Новоселиця, Тисалово, Терново, Вишоватий, та Петрушів.

Пресслужба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...