Закарпатці з Чехії можуть виїхати додому поїздом

березня 20 / 2020
Закарпатці з Чехії можуть виїхати додому поїздом

Закарпатці, які працюють в Чехії, можуть скористатися можливістю повернутися до себе на батьківщину на потязі «Чеських залізниць», - повідомляє чеське інформагентство ЧТК.
Бажаючим рекомендовано звернутися до Посольства України в Чехії, наразі автобусне сполучення з Чехією через обмеження відсутнє - повідомив прес-секретар Мінтранспорту Франтішек Емелка.

В той же час посольво України дає іншу інформацію.

Сьогодні посольством було забезпечено евакуацію наших громадян з Праги в Україну потягом через польське місто Перемишль. Цим потягом додому дістануться майже 800 наших громадян. Близько 650 придбали собі квитки на додаткові рейси компанії Sky Up на 22, 24 та 25 березня.

Після того, як ми вчора погодили зі всіма сторонами відправлення потягу й почали контактувати зареєстрованих на евакуацію, зрозуміли, що велика кількість наших громадян реєструвалися без готовності відразу ж виїхати з країни. Тому увечері в екстреному режимі ми запропонували виїхати цим потягом також і тим, хто реєструвався на рейс №2. Велике дякуємо всім вам за оперативність – інакше б ми не змогли відправити сьогоднішній рейс!

Щоб мати можливість звернутися з проханням про направлення ще одного потягу, потрібно мати впевненість, що ним від’їде приблизно така ж кількість людей. Станом на сьогодні достатньої кількості пасажирів для запуску нового рейсу немає. Тому потягу №2 21 березня поки що не буде. Як ми вже зазначали, переважній більшості з тих, хто на нього реєструвалися, було запропоновано від’їхати сьогоднішнім потягом. І багато з вас цією пропозицією скористалися.

Хочемо вибачитися перед тими, хто реєструвався на перший потяг і не отримав від нас учора інформації. Ми багатьом з вас не змогли додзвонитися, оскільки телефони або були поза зоною досяжності, або вимкнені, або неправильно вказані. Ми розсилали сотні електронних листів, однак багато адрес, на жаль, було вказано з помилками. Не виключаємо, що багато з тих, хто не відгукнувся, придбали квитки на літак або вже виїхали з Чехії іншим способом. Не виключаємо, що могли помилитися і ми, оскільки працювали з надзвичайно великою базою даних і контактів.

Ми будемо і далі працювати над тим, щоб забезпечити повернення додому тих українців, які «застрягли» у Чехії.

Зокрема, є квитки на новий додатковий авіарейс від компанії Sky Up на 25 березня: www.skyup.aero. Радимо скористатися цією можливістю. Продовжуємо опрацьовувати й інші варіанти повернення.

??Щоб зрозуміти, скільком нашим громадянам у Чехії необхідно нагально виїхати з Чехії (орієнтовно до 26 березня), ми просимо зареєструватися в цій новій формі, уважно вказуючи всі ваші контакти: Реєстрація

Прохання не реєструватися, якщо Ви вже обрали шлях повернення (наприклад, придбали квиток на рейси Sky Up), не готові негайно ж виїхати з країни, продовжуєте працювати тощо. Закликаємо кожного, хто має можливість знаходитися в Чехії до завершення надзвичайного стану та відкриття кордонів, не намагатися зараз виїхати з країни – це складно, дорого й ризиковано. Ще раз повторюємо – не переймайтеся через завершення дозволів на проживання: якщо досі у вас не було порушень, прикордонники з розумінням обіцяють ставитися до положення іноземців, що не змогли виїхати вчасто.

Щиро дякуємо вам за розуміння. Продовжуємо працювати далі.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар