В Ужгородській лікарні хочуть звільнити 30% лікарів

березня 16 / 2020
В Ужгородській лікарні хочуть звільнити 30% лікарів

Щойно отримав інформацію, що в Ужгороді, у час, коли кожен лікар та медичний працівник – на вагу золота, готуються звільняти лікарів та медперсонал міської поліклініки! Як мені повідомили, завтра завідувачі відділень Ужгородської міської поліклініки повинні надати новій директорці закладу списки 30% працівників, котрі будуть ЗВІЛЬНЕНІ. Директорці, яка, до речі, ще й двох тижнів не працює на посаді. Без жодних пояснень, без розмов із персоналом, без будь-яких логічних на те підстав і в умовах, коли ми ризикуємо зіткнутися з епідемією.

Дуже хотілося б поцікавитися у пані директорки КП «Ужгородська міська поліклініка» Мирослави Брецко, на яких підставах і керуючись якими доводами, вона збирається звільнити близько 70(!) працівників свого закладу?

І однозначно хотілося б почути позицію керівництва Ужгородської міської ради, у віданні котрої знаходиться медзаклад. Пане мер, як думаєте, чи не знадобиться місту допомога цих 70 людей, якщо Ужгороду доведеться боротися з можливою епідемією коронавірусу? Розберіться із цією ситуацією, поки не стало пізно! Такі рішення ваших ставлеників несуть загрозу здоров’ю та життю ужгородців!

Повідомив на своїй сторінці у Фейсбук закарпатський нардеп Робет Горват.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар