На Закарпатті від завтра розпочинаються заняття для учнів 9 та 11 класів

березня 15 / 2020
Як ми вже повідомляли на Закарпатті через загрозу коронавірусу в дитсадках, школах і вузах запровадили тритижневий карантин.
На Закарпатті від завтра розпочинаються заняття для учнів 9 та 11 класів

Однак, карантин – це не канікули, а тому не є приводом відмовитися від занять. Телеканал “Київ” буде транслювати учням відеоуроки з 12 предметів, які потім можна буде переглядати в записі в YouTube, силки яки мають бути опубліковані на сайті кожної школи.

Розпочнеться трансляція відеоуроків з понеділка, 16 березня. Для учнів 9 та 11 класів в прямому ефірі їх проведуть найкращі вчителі столичних шкіл.

Про це вчителі в мережі вайбер та в телефонному режимі повідомляють батьків та учнів. Відеоуроки виходитимуть щодня по буднях, по три-чотири в день (в 9:30, 11:30 і 13:30.) Вони також будуть доступні на YouTube-сторінці каналу.

Тривалість уроку – 30 хвилин. У програмі трансляцій будуть уроки з таких предметів: біологія, хімія, українська мова та література, історія України, світова історія, географія, фізика, алгебра, геометрія, німецьку та англійську мови.

Але закарпатські викладачі занепокоїні, адже у багатьох дітей не має інтернет-ресурсу, є діти з малозабезпечиних сімей, що з такими робити і як їх навчати. І практики такої (в таких маштабах) ще ніколи не було, тому які будуть наслідки такого навчання поки не відомо.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...