Закарпатська митниця звернулася з важливою інформацією до українців, які перебувають у Чехії

березня 14 / 2020
Закарпатська митниця звернулася з важливою інформацією до українців, які перебувають у Чехії
Інформація від Закарпатської митниці для громадян України, які перебувають у Чехії:

Ми наполегливо рекомендуємо всім громадянам України, які перебувають у Чеській Республіці короткотерміново (туризм, відвідини родичів чи знайомих тощо) упродовж 14-15 березня залишити територію Чехії.

Наразі це ще можна зробити авіатранспортом (для пошуку квитків можна скористатися порталом letuska.cz чи будь-яким іншим). Якщо у вас є така можливість – скористайтеся нею, не відкладаючи до понеділка.

До півночі суботи також можна виїхати з країни через територію Польщі легковим авторанспортом або мікроавтобусом (до 9 осіб у салоні). Ми закликаємо українців максимально скористатися сьогоднішнім вікном (будь ласка, домовляйтеся між собою, кооперуйтеся, використовуйте послуги малих перевізників тощо).

Усіх, хто не зможе виїхати з країни до 16.03, але потребує дістатися додому, просимо надсилати свої контактні дані на e-mail Посольства: konzulat@volny.cz. Обов’язково вкажіть ім’я, контактний телефон, e-mail, місце Вашого тимчасового перебування, наявність, страхового полюсу (так/ні). За вказаними контактами ми вас будемо інформувати у разі, якщо будуть організовані спецрейси для повернення в Україну.Також нагадуємо, що громадяни України, які мають trval? pobyt, p?echodn? pobyt або 2-річні робочі карти, можуть залишити територію лише Чехії до 16 березня.

??Якщо Ви опинилися у надзвичайній ситуації (втрата паспорта, нещасні випадки тощо), звертайтеся за тел.: +420 222 995 117 (з 08.00 до 17.00) або письмово на email: kozulat@volny.cz.

????Якщо Ви виявили в себе ознаки захворювання (підвищення температури, сухий кашель, затруднене дихання), повідомте про це телефонним зв’язком свою страхову компанію, якщо у Вас немає медичного страхування — будь-якого практичного лікаря чи гігієнічну станції своєї області (контакти: koronavirus.mzcr.cz)
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...