У Закарпатті приховують кількість хворих коронавірусів?

березня 11 / 2020
У Закарпатті приховують кількість хворих коронавірусів?
Українці ось уже як другий тиждень масово тікають з Італії в Україну і зараження не минути, серед них багато і закарпатців. Італію вже повністю закрили на карантин, щоб виїхати з країни або потрапити в неї - потрібна вагома причина. Хто встиг виїхати, той і може бути потенційним переносником.

Закарпатцям варто знати, що коронавірус маскує себе під іншу, не менш небезпечну інфекцію. Дослідники виявили, що коронавірус може маскуватися під лихоманку денге.

Такими симптомами є температура і висип. У той же час типові для коронавируса COVID-19 симптоми - кашель і стомлюваність - можуть бути відсутні.

Крім симптомів у пацієнта можуть бути хибнопозитивні результати на лихоманку денге.

Вчені відзначають, що невірне лікування коронавируса може погіршити стан хворого і допустити зараження оточуючих.

Симптомами коронавируса є: висока температура, головний біль і слабкість, нежить, біль у горлі, кашель, задишка.

Більш того, інфекційні відділення всіх лікарень в Україні, а також і в Закарпатті, включаючи приватні, переповнені людьми. Маса людей лежить з пневмонією, але всім ставлять діагноз "це не коронавірус". Хоча, відтепер вірус буде тимчасово називатися "Нова коронавірусна пневмонія". Таке рішення прийняла Нацкомісія КНР. Збіг?

А в Рівному недавно від пневмонії померло двоє людей.

Ви реально вірите, що у нас всього один заражений?

Число заражених в Італії і по всьому світу росте в геометричній прогресії.

Нагадаємо, що також на закарпатській кордоні запроваджено температурний скринінг: у всіх, хто перетинає кордон вимірюють температуру.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар