Червоний Хрест в Мукачеві виселяють на вулицю: З речами на вихід (відео)

лютого 21 / 2020
Червоний Хрест в Мукачеві виселяють на вулицю: З речами на вихід (відео)
Мукачівська міська організація Червоного Хреста більше 10 років знаходилася за адресою м. Мукачево, вулися Стуса 3. Нині працівники благодійної організації змушені складати речі і покидати своє робоче місце. Причина проста і водночасдуже складна – їх виселяють, але нове приміщення не надають.
Лист із проханням звільнити приміщення надійшов від начальника охорони здоров’я. Адже як стало відомо, будівля де працювали волонтери вже належить медикам.
Як ідеться в публікаціях ЗМІ за 2017 рік, депутати Мукачівської міськради прийняли рішення «Про оренду майна комунальної власності територіальної громади за адресою вул. Миру, 20 «Б». Як повідомила Натілія Зотова, начальниця управління праці та соцзахисту населенням.Мукачева – представники організації знехтували цією нагодою.
Тим часом 19 лютого приміщення по вулиці Стуса товариству Червоного Хреста довелося звільнити. Голова Закарпатської обласної організації Червоного Хреста каже, таке відношення до благодійної організації з боку керівництва міста – неприпустиме. Адже завдяки їхній діяльності щороку бюджет міста поповнюється чималими коштами.
П. Іванна каже, оскільки жодної підтримки у пошуку нового приміщення для благодійної установи із 100 річною історією від міської влади не очікується, планують звертатися до районної. Як розвиватимуться події далі, покаже час.

Категорія : Гарячі НовиниLoading...
загрузка...