Власники «євроблях» почали отримувати на пошту штрафи у 170 тисяч: що з цим робити

січня 21 / 2020
Власники «євроблях» почали отримувати на пошту штрафи у 170 тисяч: що з цим робити
Власникам ввезених з порушеннями авто радять готувати пакет документів, який послужить «рятувальним жилетом».

Від початку 2020 року в Україні власники «євроблях» почали отримувати «листи щастя» від фіскалів зі штрафами у 170 тисяч гривень.

Про це повідомив адвокат об’єднання «Авто євро сила» Іван Казачук, передає Главком

За його словами, власників ввезених з порушеннями авто штрафують як під час перетину кордону, так і повідомляють листами про здійснене правопорушення.Він пояснив, що під час перетину кордону митники просто зобов’язані реагувати на виявлені ними порушення закону відповідно до чинного законодавства. Разом з тим він зауважив, що є низка обставин, які дозволяють власникам автівок з європейськими номерами тимчасово уникнути штрафу.

Юрист говорить, що власник штрафного авто повинен пояснити, чому він порушив дозволений термін ввезення, де зараз машина, чому вона не вивезена і коли це буде зроблено, а також чи планує громадянин перереєстровувати транспорт. При цьому, за його словами, у власника такого авто має бути певний пакет документів для підкріплення своїх слів. Серед таких:

довідка про зняття авто з обліку,
договір купівлі-продажу машини,
сертифікат відповідності,
договір з митним брокером, який підтверджує, що особа уже підготувала пакет документів і чекає лише ухвалення нового закону,
адвокатське обґрунтування.
У разі складнощів представники «євробляхерів» радять зі згаданим пакетом документів звертатись до суду.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...