Нацгвардійці з Івано-Франківщини допомагатимуть поліції Закарпаття в патрулюванні

січня 17 / 2020
Нацгвардійці з Івано-Франківщини допомагатимуть поліції Закарпаття в патрулюванні
На Закарпаття прибула гірсько-патрульна рота Національної гвардії України з Івано-Франківщини, півсотні бійців якої допомагатимуть місцевій поліції в патрулюванні вулиць Ужгорода та населених пунктів Ужгородщини.

Учора, 16 січня, до патрулювання вулиць Ужгорода та населених пунктів Ужгородського району заступили півсотні бійців гірсько-патрульної роти Національної гвардії України, які прибули на Закарпаття з Івано-Франківщини.

Івано-франківські нацгвардійці допомагатимуть місцевим правоохоронцям у патрулюванні та забезпеченні публічної безпеки на вулицях населених пунктів, передовсім Ужгорода та Ужгородщини. Патрулюватимуть гвардійці спільно з поліцейськими.

Інструктаж перед виходом на перше вечірнє чергування для гвардійців та поліцейських провели начальник Ужгородського відділу поліції полковник Віктор Ребрей та командир гірсько-патрульної роти Нацгвардії майор Назар Докупіль.

Полковник Віктор Ребрей наголосив на важливості дотримання патрульними правил особистої безпеки та ввічливому й толерантному ставленні до громадян.

Кожному нарядові було визначено маршрут патрулювання та надано відповідну довідкову інформацію щодо криміногенної ситуації в даному районі.

Як зазначив командир нацгвардійців майор Назар Докупіль, івано-франківці патрулюватимуть на Ужгородщині до кінця цього місяця.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...