У Закарпатській ОДА відбулася нарада щодо впорядкування руху великовагових транспортних засобів через Берегівський і Виноградівський райони у напрямку КПП "Дяково".

грудня 13 / 2019
У Закарпатській ОДА відбулася нарада щодо впорядкування руху великовагових транспортних засобів через Берегівський і Виноградівський райони у напрямку КПП "Дяково".

Останні роки наплив вантажівок через відсутність об’їзної дороги понищив інфраструкуру нашого та сусіднього міста від чого потерпають мешканці і логічно зростає соціальна напруга.

На нараді головним чином підкреслив:

- пустити вантажівки через аварійну 250-річну пам’ятку архітектури неможливо - міст не витримає.;
- наразі розглядається альтернативний маршрут через міст на Мочолівській як для транзитного транспорту, так і для обслуговуючих місто вантажівок. При цьому найперше його разом з усіма ділянками дорожнього маршруту треба відремонтувати;
- компетентним органам варто обмежити пропускну можливість КПП «Дяково» до 50 транзитних каміонів на добу замість нинішніх 150;
- встановити спеціальні ваги для вантажівок при в’їзді в Берегово, адже за законодавчими нормами на міських дорогах дозволено проїзд транспорту вагою не більше 20 т. Це буде додатковим контролем;
- пришвидшити будівництво об’їзної дороги навколо Берегова. Тільки це вирішить наші спільні проблеми з великогабаритним транспортом та збільшить економічну привабливість краю.

За підсумками наради вирішили за тиждень провести комплексне комісійне обстеження маршруту руху з Мукачева через Берегово у напрямку Дякова і в зворотному напрямку через Виноградів та водночас вирішити фінансування ремонту доріг за маршрутом проїзду каміонів.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...