Євробляхи йдуть на звалище історії. Пільг не буде — офіційно

грудня 08 / 2019
Євробляхи йдуть на звалище історії. Пільг не буде — офіційно
Не зважаючи на бурхливі обговорення страйки та надії власників авто на іноземній реєстрації – пільг більше не буде.

У нашого видання з’явилася інформація про те, що останнє попередження «бляхерам» — було дійсно останнє. Влада дала можливість усім хто хотів розмитнити це авто – зробити це до 01. січня 2020 року. Більше продовжувати це ніхто не буде. У раді є зареєстровані декілька законопроектів, в тому числі від депутатів політичної партії «Слуга народу», але майбутнього у них немає. Пленарні засідання ради закінчуються через два тижні, тобто через два тижні депутати голосувати більше ні за що не будуть, а ті закони які внесені в раду не пройшли навіть комітети, а для їхнього прийняття потрібно погодження комітету та голосування у двох читання, що в сьогоднішніх реаліях не можливо. Влада більше не піде на поступки євробляхам.
Сьогодні у країні дуже багато невдоволених підприємців, яких хочуть зобов’язати працювати через касові апарати, що викликало ряд мітингів та невдоволень, і якщо зараз піди на поступки бляхер тоді потрібно робити це із ФОПами, лісниками, корупціонерами, а цього ніхто не хоче і робити не буде.
Отже, як кажуть: «скільки вовка не корми він все рівно у ліс дивиться». Скільки бляхерам не продовжуй терміни вони нічого не зроблять. Вони хочуть аби їхні авто розмитнювалися по 100 – 200 євро, але це як мінімум не справедливо по – відношенню до тих, хто розмитнив свої авто у законному порядку, і тому ділити людей на тих хто дотримується законів і на тих хто ходить на мітинги не правильно. Радимо зараз розмитнити свої авто – доки є на це юридичні підстави, інакше буде дуже багато проблем і штрафів.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...