Рекетира з Росії затримали в Ужгороді за вимагання з погрозами (ФОТО)

листопада 20 / 2019
Рекетира з Росії затримали в Ужгороді за вимагання з погрозами (ФОТО)


В Ужгороді затримали рекетира з Російської Федерації, учасника транснаціонального злочинного угруповання, за систематичне вимагання коштів в ужгородця.

За повідомленням пресслужби прокуратури Закарпатської області, затриманий, уродженець Дагестану, погрожуючи розправою та застосовуючи фізичну силу, систематично вимагав кошти від жителя Ужгорода за неіснуючі борги. Нагамаючись незаконно отримати гроші, він погрожував ужгородцю у присутності його брата-п’ятикласника та бабусі. Напередодні виламав у їх присутності вхідні двері до квартири, вимагаючи «повернути борг».

Рекетира з Росії затримали в Ужгороді за вимагання з погрозами (ФОТО)


Затримали іноземця неподалік одного із торгових центрів Ужгорода, після передачі чергового траншу у розмірі 5 тис грн. Наразі його поміщено до ізолятору тимчасового тримання. Вирішується питання про повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину предбаченого ч.2 ст. 189 КК України та обрання міри запобіжного заходу.

На даний час трива є досудове розслідування, яке здійснюють слідчі ГУНП в Закарпатській області. Встановлюється причетність затриманого до вчинення інших тяжчих злочинів та законність його перебування в Україні. Прокуратура Закарпатської області забезпечує процесуальний контроль з ходом слідства.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...