Директорка мукачівської школи каже, що її примушують звілнитися міські чиновники

листопада 15 / 2019
Директорка мукачівської школи каже, що її примушують звілнитися міські чиновники


Викладачі НВК №10 в Мукачеві обурені: міські чиновники намагаються примусово звільнити директорку навчального закладу. Наталія Жабко на цій посаді вже цілих 14 років. І мала би бути ще 5, однак останнім часом вона під загрозою звільнення. Представники управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради тиснуть на керівницю та змушують піти з посади за власним бажанням.

За словами Наталії Василівни, тиск з боку влади навіть не пояснили. Педагогічний колектив освітнього закладу вирішив протистояти цій несправедливій ситуації: вчителі написали лист-звернення до міської влади з вимогою припинити тиск і залишити освітянку на керівній посаді.

Ми в телефонному режимі поспілкувалися з начальницею Управління освіти, молоді та спорту Мукачева – Катериною Кришинець-Андялошій. Чиновниця повністю заперечує сказане вище. Тож чому директорку примушують звільнитися і чому в Управлінні освіти все заперечують – питання відкрите, однак про імовірні мотиви цього звільнення розкажемо у підсумковій програмі «7 днів».

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...