Берегівська міська рада повідомляє, що питання по відновленню платних паркувальних зон на території міста не розглядатиметься

листопада 06 / 2019
Берегівська міська рада повідомляє, що питання по відновленню платних паркувальних зон на території міста не розглядатиметься

За підсумками голосування щодо необхідності відновлення системи платного паркінгу в місті Берегове, зокрема по вул. Сечені та вул. І. Франка, отримані наступні результати:
- 44 % - віддало перевагу «ТАК» - потрібно повернути надання послуг з платного паркування (тим самим врегулювати порядок);
- 56 % - «НІ» - необхідно залишити безкоштовне паркування (тим самим кожен власник транспортного засобу нестиме особисту відповідальність за свій транспорт при паркуванні).
Таким чином, на думку більшості, система паркування - непотрібна в центральній частині нашого міста. Очевидно, що відсутність платних паркувальних зон може призвести до масового хаотичного паркування транспортних засобів і в підсумку спричинятиме перевантаження центральної частини міста та створюватиме перешкоди руху на дорожній частині.
Тож, для запобігання незручностей, які можуть спричинити наведені вище проблеми у майбутньому, Берегівською міською радою було надіслано відповідного листа до т.в.о. начальника Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Петра Дрозденка.
Виходячи з вищесказаного, Берегівська міська рада повідомляє, що питання по відновленню платних паркувальних зон на території міста (зокрема, вул.Сечені та вул. І.Франка) не розглядатиметься у 2020 році, а вся відповідальність за дотриманням порядку - лягає виключно на власників транспортних засобів та поліцію.
Про це повідомив міський голова Берегова – Золтан Бабяк.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...