16-річній мукачівці Даніеллі після важкої травми в ДТП необхідна допомога (ВІДЕО)

жовтня 22 / 2019
16-річній мукачівці Даніеллі після важкої травми в ДТП необхідна допомога (ВІДЕО)


Даніеллі 16. Рік тому вона потрапила в аварію. Звичайна зустріч з друзями не віщувала біди. Діти розважалися, каталися на квадроциклах, проте не справилися з керуванням, і машина перевернулася. Їх було троє: двоє юнаків вціліли, а от Дану біда не оминула – дівчинка отримала черепно-мозкову травму і крововилив у мозок.

Як наслідок – 2 місяці коми, і без шансів на життя від лікарів. Стан її був вкрай важким: Даніелла була підключена до апарату штучного дихання і важила близько 20 кілограмів. Завдяки зусиллям лікарів сталося диво: дівчинка все ж вийшла з коми.

Не гаючи часу, почали проходити перший курс реабілітації в Кременчузі. З вересня Даніелла знаходиться на денній формі реабілітації в «Обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», що у Мукачеві. Тут дівчинка відвідує ряд соціально-психологічних занять, ходить на масаж. Однак тут немає дуже необхідного для дівчинки фахівця – реабілітолога. Тому Дані необхідний ще один курс реабілітації у реабілітаційному центрі в Кременчузі, однак сума лікування для сім’ї – непідйомна, це більше 170 тисяч гривень.

Щодо прогнозів лікарів – то вони позитивні, головне зараз – не гаяти часу, чимшвидше розпочати 2-й курс реабілітації, яка допоможе Даніеллі здійснити її мрію – прийти на свій шкільний випускний.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...