Нарешті! Ужгородському пологовому будинку обрали нового керівника – Олега Онопка (відео)

жовтня 15 / 2019
Нарешті! Ужгородському пологовому будинку обрали нового керівника – Олега Онопка (відео)
Сьогодні відбулося засідання комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства “Ужгородський міський пологовий будинок”. Участь в цьому конкурсі взяв лише один кандидат – діючий в.о. директора Ужгородського пологового будинку Олег Юрійович Онопко.

Віталій Грегор, громадський правозахисник, переконаний, що цей конкурс проводиться незаконно, і зазначає, що конкурсна комісія створена із потенційним конфліктом інтересів.

Окрім того, на попередньому конкурсі, у якому перемогу здобула Вікторія Пантьо, питання кандидатові задавали всі присутні, на сьогоднішньому ж конкурсі таке право мали лише члени комісії.

Працівники пологового будинку прийшли, щоб висловити власну думку з цього приводу. Деякі не розуміють, чому і як з’явився ще один претендент на цю посаду.

Кандидат на посаду керівника пологового будинку Олег Онопко пояснив, чому свою кандидатуру висунув лише зараз.

Вреті-решт всі члени комісії проголосували за те, щоб визнати переможцем конкурсу та призначити на посаду директора комунального некомерційного підприємства “Ужгородський міський пологовий будинок” Олега Онопка.

Вікторія Паньо, яка здобула перемогу у попередньому конкурсі також висловилася з цього приводу.

Чи погодиться з таким рішенням громадськість та колектив Ужгородського пологового будинку — покаже час.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар