На Закарпатті новопризначений начальник Мукачівського прикордонного загону

вересня 02 / 2019
На Закарпатті новопризначений начальник Мукачівського прикордонного загону
Полковника Ігоря Миколайовича Доменюка призначено начальником Мукачівського прикордонного загону наказом голови Державної прикордонної служби України 28 серпня 2019 року. Сьогодні, 2 вересня, нового керівника мукачівських прикордонників голові облдержадміністрації представив начальник Західного регіонального управління ДПС, генерал-майор Володимир Єгоров.
Під час зустрічі йшлося про проблемні питання роботи прикордонників та завдання для стражів кордону на найближчу перспективу. Володимир Єгоров відрекомендував Ігоря Доменюка як вправного фахівця, який також має досвід роботи на Закарпатті і запевнив, що прикордонна служба налаштована на всебічну співпрацю з обласною владою.
– Нині в нашій державі відбуваються кардинальні зміни і ми з вами маємо взяти в цьому процесі активну участь, – зазначив Ігор Бондаренко. – Працювати на благо держави означає в найкоротші терміни очистити ряди прикордонників від недобросовісних службовців, зламати контрабандні схеми, перш за все тютюнової. Ми вже маємо приклад ефективної співпраці обласної влади з митниками, завдяки якій надходження у бюджет за останні місяці значно зросли. На таку ж ефективну співпрацю я розраховую і з прикордонною службою та обіцяю вам всебічну підтримку.
Присутній на зустрічі радник голови ОДА Сергій Гайдай порушив питання належної організації роботи прикордонників на відрізку державного рубежу у Рахівському районі.
Ігор Дюменюк подякував голові облдержаміністрації за слова довіри і запевнив у готовності всебічно співпрацювати над вирішенням поставлених керівництвом держави завдань.
Довідково. Ігор Миколайович Доменюк народився 13 травня 1979 року в с. Пахутинці Волочиського району Хмельницької області.
У 2000 році закінчив Національну академію Прикордонних військ України, у 2016 році – факультет підготовки керівних кадрів Національної академії Державної прикордонної служби України.
Свій офіцерський шлях розпочав з посади заступника начальника прикордонної застави Сімферопольського прикордонного загону Кримського напряму Прикордонних військ України.
Проходив службу на посадах начальника прикордонної застави, начальника відділу прикордонної служби «Бердянськ», начальника відділу оборонної, мобілізаційної роботи та організації антитерористичних заходів штабу Бердянського прикордонного загону, заступника начальника відділу планування, оборонної, мобілізаційної роботи та організації антитерористичних заходів штабу, заступника начальника інформаційно-аналітичного відділу штабу Азово-Чорноморського регіонального управління, першого заступника начальника загону – начальника штабу Житомирського прикордонного загону, начальника Чопського прикордонного загону, заступника начальника штабу – начальника відділу організаційно-мобілізаційної роботи та організації повсякденної діяльності штабу Західного регіонального управління ДПС України.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар