Ходою, флешмобом і концертом в Ужгороді відзначили День державного прапора (ВІДЕО0

серпня 23 / 2019
Ходою, флешмобом і концертом в Ужгороді відзначили День державного прапора (ВІДЕО0


День державного прапора України відзначили і в Ужгороді. Урочистості стартували об 11 годині на площі Народній з підняття прапору. Програма святкування насичена: покладання квітів видатним постатям країни – Тарасу Шевченко та Августину Волошину, хода зі 100-метровим прапором набережною Незалежності, флешмоб на площі Театральній та концерт у філармонії.

Така святкова та патріотична атмосфера панувала в Ужгороді на площі Народній, де стартували урочистості з нагоди Дня державного прапору України.
Під звуки державного гімну України у виконанні духового оркестру урочисто підняли прапор! Далі – марш представників різних військових, правоохоронців та рятувальників до пам’ятника Тарасу Шевченку та покладання квітів Великому Кобзарю під музичний супровід академічного народного хору.

Хода зі 100-метровим прапором України у супроводі мажореток – ансамблю барабанщиць – пройшла набережною Незалежності до пам’ятника президенту Карпатської України Августину Волошину, де вшанували його пам’ять квітами. Далі хода попрямувала до площі Театральної, де влаштували флешмоб, присвячений державному символу країни.

Програма святкування Дня прапору та 28 річниці Незалежності України – насичена.

Також у рамках святкування в атріумі Закарпатської ОДА відкрили тематичну виставку «Тобі, моя Україно». Творче об’єднання професійних художників Закарпаття представили майже три десятки картин живопису, серед експонатів – різьба по дереву та видатні постаті Срібної Землі зі штучного каменю.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...