Замість СІЗО – домашній арешт! 21-річній Іванні Кострабі, яка 2 місяці тому спричинила масштабну аварію в Ужгороді змінили запобіжний захід

серпня 22 / 2019
Замість СІЗО – домашній арешт! 21-річній Іванні Кострабі, яка 2 місяці тому спричинила масштабну аварію в Ужгороді змінили запобіжний захід


Замість СІЗО – домашній арешт! 21-річній Іванні Кострабі, яка 2 місяці тому спричинила масштабну аварію на Слов’янській Набережній в Ужгороді змінили запобіжний захід! Закарпатський апеляційний суді відпустив студентку з-під варти додому.

Відтак, Іванна Костраба буде знаходитися під цілодобовим домашнім арештом із браслетом за місцем проживання у Сваляві. Відтак, суд частково задовільнив клопотання адвоката підсудної Костраби, який просив домашній арешт лише у вечірній час, апелюючи до того, що дівчина потребує медичної допомоги, і її фізіологічний і психологічний стан – вкрай складні. У залі були суду батьки Костраби, дружина Олександра та друзі Сашка.

Іванна Костраба буде знаходиться вдома під цілодобовим арештом з лазерним браслетом до 19-го вересня. До цього часу має закінчитися досудове розслідування і розпочнеться розгляд справи по суті. Нагадаємо, 15 червня дівчина без водійського посвідчення на автівці знайомого виїхала на зустрічну смугу і влетіла у Форд, за кермом якого перебував – 32 річний ужгородець Олександр Костюк. Чоловік провів у комі майже місяць. Нині він вдома на інвалідному візку, готується до кількох складних і дороговартісних операцій.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...