В Мукачеві на вулиці Миру сусіди не можуть домовитися щодо благоустрою

серпня 17 / 2019
В Мукачеві на вулиці Миру сусіди не можуть домовитися щодо благоустрою


Тривалий час сусіди на вулиці Миру, 10 в Мукачеві не можуть поділити територію. Під час дощу у дворі утворються величезні калюжі та навіть бігають щурі, а все тому, що родини не можуть знайти компроміс.

Лікар-невролог Ігор Наговський каже, пропрацював у цьому приміщенні 16 років. Нещодавно зробив ремонт за власний кошт, бо фасад не тільки виглядав неестетично, а й існувала небезпека для перехожих.

Чоловік каже, на містобудівній раді йому затвердили проект фасаду. І він приступив до роботи. Та підтримки у всіх мешканців і підприємців цього двору він не знайшов.

Підприємець Василь Горват і не приховує, що такий стан справ на той момент заважав йому вести свій бізнес. Чоловік у свою чергу стверджує: він також хоче, аби у дворі був порядок. Каже, й сам неодноразово звертався у різні інстанції. Як приклад проробленої роботи у дворі Василь Горват називає каналізацію, яку провів за власний кошт.

Як зазначили у водоканалі, вони й не мали займатися встановленням цієї каналізації, бо обслуговують тільки центральні вулиці. Зазначають, її чоловік зробив особисто для власних потреб.

Та не зважаючи на те, що з каналізацією питання вирішили, води після дощу у дворі хоч відбавляй. У водоканалі кажуть, все через несправну зливову систему. Вона знаходиться за парканом, а туди , кажуть сусіди, пан Василь їх не пускає.

Через такий стан справ у місцевих підприємців виникали проблеми з веденням бізнесу, постійні калюжі та щурі у дворі. Власниця салону Рената вже неодноразово намагались знайти компроміс із сусідом.

Тож питання, хто і що має робити в цьому дворі, поки залишається відкритим. Ну а те, що компроміс тут не завадить, залишається фактом.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар