Проблеми зі сміттям у Воловецькому районі можна вирішити європейським способом (ВІДЕО)

серпня 14 / 2019
Проблеми зі сміттям у Воловецькому районі можна вирішити європейським способом (ВІДЕО)


Проблема сміття на Закарпатті, особливо в гірських районах, не втрачає актуальності з року в рік. Сміття не вивозиться, жителі викидають відходи в річки чи створюють несанкціоновані звалища.

Депутат Воловецької районної ради Олександр Соломко пропонує вирішення проблеми — спосіб сортування та вивозу сміття можна позичити від європейських колег. 10 соток землі в районі, щоб розмістити там один великий навіс (шопу) та по 10 контейнерів різного розміру на вантажні автомобілі, повинні вирішити і питання сортування, і логістику вивозу, зауважує він. Про утилізацію сміття на місці ніхто вже й не мріє.

Районна влада, каже пан Олександр, пропозицію про відкриття точки прийому і сортування сміття відхилила. Пояснювали відмову тим, що люди не продукують достатньої кількості сміття, щоб точку прийому взагалі було доцільно відкривати.

Наразі значна територія області перебуває під стихійними смітниками. Діючі полігони для утилізації або вже вичерпали свій ресурс, або ж їхній потенціал добігає завершення. У ряді районів Закарпатської області підприємства, що займаються вивезенням сміття, відмовляються вивозити з населених пунктів відходи через переповненість сміттєзвалищ. У ситуації, що склалася, місцеве населення перебуває сам-на-сам з проблемою, адже окремі представники місцевого самоврядування вирішити самотужки її не в силах.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...