Очевидці ДТП в Тячеві розповіли як все було

липня 20 / 2019
За інформацією Новин Закарпаття , ДТП трапилось вчора в місті Тячів по вулиці Шапочнікова, неподалів від відділення Нової Пошти №1, приблизно об 12:15 к.ч.
Очевидці ДТП в Тячеві розповіли як все було

Як розповідає свідок події, все почалося з того що мікроавтобус золотистого кольору рухався по вулиці Шапочнікова, з боку дамби, порушивши правила дорожнього руху, не пропустивши два автомобілі, які рухалися по головній вулиці з боку Нової Поти. Мікроавтобус рухався швидко, завдяки пильності водія зеленого мікроавтобусу, який рухався з боку нової Пошти ці двоє не зіткнулися на повороті, другий пригальмував.

Через те що в п'ятницю базарний день в місті, узбіччя дороги були припарковані автомобілі, дорога стала вузькою, тому водії пропускають один одного (нормальні водії), але водій в золотистому мікроавтобусі кудись летів, не пригальмував і не дав перевагу легковому автомобілю який рухався на зустріч, через що й сталося зіткнення, легковий автомобіль відкинуло і він врізався в зелений мікроавтобус який рухався позаду. Що було попереду свідок не бачила, адже від побаченого їй стало зле, лікарі надали їй медичну допомогу.

Хто ж насправді був винний в данній ДТП з'ясують поліцейські, адже що було попереду нам не відомо. Тільки зауважимо що золотистий мікроавтобус порушив ПДР, якщо би він пропустив два автомобілі згідно ПДР, то ДТП можливо би й не було.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...