На Ужгородщині продовжуються навчання НАТО за участю британських військових (ВІДЕО)

червня 26 / 2019
На Ужгородщині продовжуються  навчання НАТО за участю британських військових (ВІДЕО)


Стрільба, тактика та контрснайперська боротьба – за стандартами НАТО! На полігоні у селі Оріховиця, що на Ужгородщині, – масштабні навчання за участі бритнських військових. Бійці 128-ї гірсько-штурмової бригади тиждень опановували теорію, зараз – перейшли до практики.

Зазвичай такі навчання тривають 7 тижнів, проте на Закарпатті програма дещо стиснута. Фактично нашим бійцям потрібно освоїти все за 21 день. Попри це, рівень підготовки – високий, кажуть британці. Зараз на полігоні одночасно працює 40 інструкторів.

Програма «Орбітал», за якою до 9-го липня навчатимуться наші військові, дає базові знання стандартів НАТО. В Україні, навчання започатковані урядом Великої Британії проводять з 2015-го року. Для Закарпаття це – вперше. Керівництво 128-ї бригади пояснює: взявши, 5 років тому, курс у напрямку Європи і НАТО – взяли і зобов’язання відповідати їхнім стандартам, аби з легкістю брати участь у міжнародних операціях.

Навчання завершаться за два тижні. У результаті – кожен військовий, який успішно пройде курс, отримає сертифікат міжнародного стандарту. Загалом, у навчаннях бере участь 6 сотень військовослужбовців.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...