Через відсутність грошей ремонт дороги Нижні Ворота-Воловець-Міжгір’я припинили (ВІДЕО)

червня 24 / 2019
Через відсутність грошей ремонт дороги Нижні Ворота-Воловець-Міжгір’я припинили (ВІДЕО)


Через відсутність грошей на ремонт доріг роботи з відновлення шляху припинили, а асфальтобетонний завод біля Воловця планують перенести. Тут працює близько 80 робітників, 60 із них — місцеві. Якщо підприємство закриють – всі вони втратять роботу.

Рішення про закриття заводу прийняли через відсутність фінансування та призупинення ремонту дороги Нижні Ворота-Воловець-Міжгір’я. Фактично, підприємство швидкими темпами звели для того, аби не мати перебоїв з якісним матеріалом – тут виготовляли бітум та спеціальні дорожні суміші, які використовували для ремонту. Зробивши такий собі замкнений цикл. Працював завод на території Закарпаття два роки, з листопада 2018-го завод простоює.

У 2017-му році турецька компанія ОНУР виграла тендер і почала ремонт 40-кілометрового відрізку у Воловецькому та Міжгірському районах. Встигли прокласти 29 кілометрів нижнього шару асфальту на суму 70 мільйонів гривень.

Ремонт шляху фінансувала служба автомобільних доріг. Гроші надходили за рахунок митного експерименту. Коли його припинили — зупинили й фінансування ремонту. Для завершення робіт потрібно ще близько 200 мільйонів, цьогоріч з фонду регіонального розвитку планують виділити всього 15.

Місцеві жителі обурюються: якщо ремонт не продовжать найближчим часом, прокладений шар асфальту зруйнується. А на ділянці, де його ще немає – їздити буде неможливо.

У неділю працівники заводу та місцеві провести мирну акцію, аби привернути увагу до проблеми. Хочуть, щоб фінансування відновили і турецьке підприємство продовжило працювати на території області. Тож про розвиток ситуації розкажемо у наступних випусках.

Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар