“Україна аплодує, Зеленський добився свого”: Нафтогаз» знизив ціну на газ для населення

червня 19 / 2019
“Україна аплодує, Зеленський добився свого”: Нафтогаз» знизив ціну на газ для населення
Про це обов'язково має знати кожен закарпатець і не тільки, «Нафтогаз» знизив ціну на газ для населення на червень Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», яка раніше змінила методику формування цін на газ для населення, знизила на 7,3% або на 436,1 гривні ціну на газ для населення на умовах спецзобов’язань (ПСО) до 5 553,89 гривень/тис. куб. м (без ПДВ та вартості транспортування) на червень. Про це йдеться в повідомленні «Нафтогазу», передають Українські Новини.

В різних регіонах України ціна залежить від тарифу на розподіл газу встановленого Національною комісією держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) для відповідної газорозподільної компанії. «Новий механізм демонструє переваги конкурентного ринку.

Ціна змінюється паралельно з ринковими паритетом і, завдяки цьому споживач отримує чесні умови.

Ми сподіваємося, що уряд найближчим часом також погодиться з нашою пропозицією по повній відміні цінового регулювання, в доповнення до прозорого ціноутворення дозволить кінцевому споживачу вибирати постачальника газу», — зазначив голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

Чесно кажучи не зрозуміло, як це вплине на ціни газопостачання на Закарпатті, але будемо надіятися, що всетаки газ буде дешевшати.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...