У пошуках кращого: двоє закарпатців, які були на заробітках в Росії, немають грошей щоб повернутися додому (ФОТО)

червня 17 / 2019
У пошуках кращого:  двоє закарпатців, які були на заробітках в Росії, немають грошей щоб повернутися додому (ФОТО)


Про закарпатців написала місцева преса

Двох чоловіків помітили біля церкви в місті Сватове Луганської області, де саме була літургія до свята Трійці. Вони виклали целофановий пакет і просили дати їм грошей на квитки до Мукачева.

Як виявилося, чоловіки були в Краснодарському краї в Росії на заробітках. Вони "клюнули" на привабливу рекламу одного із агентств по працевлаштування. Ще й заплатили агентству за знайдену роботу комісійні.

Та, як виявилося, чоловіки потрапили мало не в рабство. Віталій та Михайло розповіли місцевим журналістам, що по приїзду від них відразу забрали паспорти. Вони працювали по 12 годин на добу, жили в сараї, годували їх, як худобу, а за паркан виходити не можна було. Українців там було небагато, здебільшого казахи. З ними також поводилися хазяї як з рабами.

Грошей за роботу не дали, а коли почалися невдоволення серед працівників, то роботодавці просто викликали поліції і повідомили, що ці люди незаконно перебувають в Росії.

Михайла та Віталія забрали в табір для переселенців. Там годували лише раз на добу і спали вони на підлозі. Після двотижневих поневірянь їх таки відвезли в бік України і передали нашим прикордонникам на КПП Чертково-Мілове.

Чоловіки якось добралися до Сватового, звідки ходять потяги і поліція залізничної станції хотіла їх посадити на потяг, але начальник потягу їх не пустив.

Віталій - сирота з дитячого будинку, а в Михайла також вже немає родичів. Вони просять місцевих мешканців, чи немає у Сватовому якоїсь роботи, щоб заробити на квиток і мешканці радять їм звернутися до мерії.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...