Мама з Київщини та батько з Виноградова не можуть “поділити” дворічну доньку

червня 13 / 2019
Мама з Київщини та батько з Виноградова не можуть “поділити” дворічну доньку


Мама з Київщини та батько з Виноградова не можуть поділити дворічну доньку. Жінка переконує: екс-чоловік силоміць забрав у неї дитину і не віддає. Вона приїхала на Закарпаття по дівчинку.

Наталія Боднар розповідає: минулого четверга, поки була роботі, колишній чоловік прийшов до неї її додому. За дітьми наглядали бабуся. Василя впустила, бо ж бачити батькові дочку ніколи не забороняли. Поки готувала вечерю на кухні, чоловік забрав крихітку в чому була, посадив в авто і поїхав:

Наталія Боднар показує останню ухвалу суду: дитину віддати матері, але батька не позбавляти права на відвідування доньки. Зараз її екс-чоловік оскаржує це рішення. Але викрадати доньку – саме так вчинок чоловіка називає Наталія – не мав права.

Жінка ночувала під Виноградівським відділом поліції. Заяву прийняли тільки сьогодні зранку.

Достукатися до його будинку вдалося тільки з поліцією. Вийти з його подвір’я з заплаканою Софійкою на руках, чоловік не дозволяє.

Сам батько дівчинки, Василь Бідзіля, свій вчинок поясню так: у Переяслав-Хмельницькому, де мешкає колишня дружина, з дитиною йому не давали бачитись. І переконаний: Наталія не належно виконує свої материнські обов’язки: мовляв, поки та на роботі, Софійкою займається лише бабуся.

У районній службі у справах дітей кажуть: дівчинка стала заручником конфлікту батьків. Але дії батька, який без попередження забрав дитину і не віддавав мамі, називають неприпустимими.

Урешті, у відділку поліції, Наталія та Василь таки підписали мирову угоду – з зазначенням часу й умов, коли обоє можуть бачитись з дочкою. Батько погодився бачитись із Софійкою тільки на вихідних, дитина залишається з мамою в Переяслав-Хмельницькому, де прописана та ходить у садочок. Договір завірили нотаріально.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...