Перечин отримав новий автомобіль «швидкої» із Чехії (ВІДЕО)

травня 27 / 2019
Перечин отримав новий автомобіль «швидкої» із Чехії (ВІДЕО)


Співпраця триває. Чеський Пардубіцький край подарував громаді Перечина машину швидкої допомоги. Автівці тільки 5 років, вона вже в Україні.

Ця машина працювала в місті Світаві, з нею немає жодних проблем. Машина обладна наліжком, ще тут є місця для медакаментів та для різного обладнання, такого як апарат штучного дихання та інших, які потрібні для швидкої реанімації людини.

Лікар Отомар Кушічка розповідає: машина в ідеальному стані, обладнана всім необхідним. Нещодавно автівка допомагала медикам Чехії рятувати життя. Нині проходить процедуру розмитнення на українсько-словацькому кордоні.

Голова Перечинської ОТГ Іван Погоріляк випробовує двигун на міцність. Таких машин, каже, в Перечині немає, однак вже днями лікарі «первинки» їздитимуть до хворих саме цим транспортом.

Автівку швидкої подарували громаді Перечина в рамках співпраці з Пардубіцьким краєм. А ще з нагоди дня міста Перечин.

Співпраця з чеськими партнерами на Закарпаттям налагоджена вже більше 10 років. Низка проектів втілена в життя. Пардубіцьткий край співпрацює з Закарпаттям вже 6 років, розповідає голова благодійного форду «Віза» Володимир Чубірко.

Наразі машину швидкої чекає процедура розмитнення. Згодом її передадуть медикам первинної ланки Перечина. Партнери з Чехії кажуть, мають сподівання , що машина допоможе підняти рівень медичного обслуговування району. Допомагати ж обіцяють і надалі.

Категорія : Гарячі Новини
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...