Мукачівське КП суд зобов’язав відшкодувати бюджету майже 7 мільйонів гривень

травня 22 / 2019
Мукачівське КП суд зобов’язав відшкодувати бюджету майже 7 мільйонів гривень


За позовом прокуратури комунальне підприємство у Мукачеві зобов’язано відшкодувати до бюджету 6,8 млн грн збитків, повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Мукачівська місцева прокуратура у судовому порядку зобов’язала місцеве комунальне підприємство відшкодувати до державного бюджету збитки завдані навколишньому природному середовищу у розмірі 6,8 млн грн. Позовну заяву прокуратурою заявлено в інтересах держави в особі Мукачівської міської ради, Павшинської сільської ради та Кольчинської селищної ради про відшкодування збитків заподіяних внаслідок самовільного використання водних ресурсів при відсутності дозвільних документів.

Так, прокурором в судовому засіданні доведено, що суб’єкт господарювання самовільно використовував водні ресурси при відсутності спеціального дозволу на користування надрами. Таким чином, бюджету заподіяно 6,8 млн грн збитків.

На даний час Господарським судом Закарпатської області позовні вимоги прокурора задоволено у повному обсязі. Очікується на вступ рішення в законну силу.
Категорія : Гарячі Новини


Залишити Коментар