В Ужгороді провели на військову службу сотню призовників (ВІДЕО)

квітня 24 / 2019
В Ужгороді провели на військову службу сотню призовників (ВІДЕО)


Кілька сотень закарпатських строковиків відправилися на службу за місцем призначення. Їдуть у десантно-штурмові, сухопутні війська, а також на службу у повітряні сили України. Урочисто проводжали першу сотню майбутніх солдатів.

Обійми, поцілунки, слова ніжності: Олена проводжає коханого на службу в армію. Не хоче відпускати хлопця так надовго. А от Михайло Яцкулич каже: йде служити, адже це обов’язок кожного справжнього мужчини. І таких закоханих пар в обласному військкоматі нині кілька десятків. Спочатку строковиків чекає 2-х місячне навчання.

Відправляють строковиків області у десантно-штурмові, сухопутні війська, а також на службу у повітряні сили України. Офіцери з частин закликали батьків не хвилюватися, адже нині бригади забезпечені всім необхідним.

Відправили строковиків урочисто. А священнослужителі благословили у далеку дорогу. Після урочистостей військові попрощалися з рідними і рушили на загальні збори.

Військові ж наголошують, солдати призиваються на строкову службу , не залучаються в зону проведення бойових дій. Солдати можуть підписати контракт на службу, однак тільки за власним бажанням.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар