Ямкового ремонту на трасі Мукачево-Рогатин поки не буде! (відео)

квітня 24 / 2019
Ямкового ремонту на трасі Мукачево-Рогатин поки не буде! (відео)
Гроші виділені – більше п’ятисот мільйонів – і ця, найпроблемніша нині закарпатська траса в пріоритеті для ремонту, каже начальник служби автомобільних доріг області. Роботи мали почати близько місяця тому – та, нагадаємо, не можуть через ухвалу Івано-Франківського окружного адмінсуду. нею заборонили Службі автомобільних доріг Закарпатської області підписувати договір із переможцем торгів на поточний середній ремонт автомобільної дороги Н-09. Таке рішення прийнято за позовом іншого підрядника, який брав участь у тендері, «ПБС».

В Івано-франківській фірмі кажуть – контракт на відновлення однієї ділянки уклали двічі. Мовляв, вони вже вигравали тендер на ремонт шляху Н09, проводили роботи, за які Служба автомобільних доріг в Закарпатській області їм іще боргує близько 40-ка мільйонів (??). Тож переконані продовжувати ремонти зараз – мають саме їхні працівники.

Нове засідання призначене на 25-те квітня – на рішення Івано-Франківського суду подали апеляцію у Львів, каже Михайло Попович. До цього часу ремонтуватимуть лише один відрізок шляху. Адже тендери оголошували частинами (через те, що місцями на трасі Мукачево-Рогатин уже проводили ремонти).

Тим часом, кількість скарг на стан покриття на трасі Мукачево-Рогатин до поліції – не зменшується.

Завантаженість напрямку від Мукачева до Хуста – від 14 тисяч до 17 тисяч автомобілів на добу. Якщо суди затягнуться, і середній поточний ремонт не зможуть почати за теплої погоди у найближчі місяцІ, завершити його цьогоріч можуть не встигнути. Робити ямковий, – тобто звичайне латання, – повідомили в службі автодоріг – не будуть.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...