Ужгородці скаржаться на сусідство із занедбаною котельнею (ВІДЕО)

квітня 17 / 2019
Ужгородці скаржаться на сусідство із занедбаною котельнею (ВІДЕО)


В Ужгороді жителі стурбовані через закинуту котельню по вулиці Добролюбова. Кажуть, приміщення перетворилося на громадський туалет, сміттєзвалище та притон для наркоманів. Однак котельня має орендаря, який просто не доглядає за власністю, а в міській раді замість того, щоб розірвати договір оренди, вірять власнику на слово, адже той платить кошти.

Вибиті вікна, обвалюється штукатурка. Всередині – купи мотлоху, щурі. Котельню по вулиці Добролюбова облюбували і безхатченки. Жителі обурені. Бояться відпускати своїх дітей на прогулянку в день самотужки, адже приміщення аварійне. Набридло жити і в постійній антисанітарії.

Чи не щодня доводиться мешканцям району викликати то поліцію, то пожежників.

Голова ОСББ будинку на Добролюбова, 4, Тетяна Пашко каже: неодноразово зверталася до міської ради з проханням допомогти розібратися в ситуації. Однак марно. В міській раді розповідають, котельню здали в оренду. Відтак новий власник має привести її до ладу, про що йому вже неодноразово нагадували.

Жителі сподіваються, що власник почує їх, адже жити у вічному бруді та страху вже набридло. В міській раді ж кажуть: орендар пообіцяв взятись за котельню вже цьогоріч. В разі, якщо домовленість не виконає, договір оренди обіцяють розірвати.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар