З 1 травня закарпатці більше платитимуть за газ (ВІДЕО)

квітня 17 / 2019
З 1 травня закарпатці більше платитимуть за газ (ВІДЕО)


На Закарпатті очікується другий етап подорожчання блакитного палива. Постанову про це прийняли ще у жовтні минулого року. Вперше газ за здорожчанням ми оплачували з листопада, а вже за кілька тижнів, з 1 травня, доведеться заплатити ще раз: кубічний метр коштуватиме 9 гривень 88 копійок.

На Закарпатті очікується другий етап подорожчання блакитного палива. Постанову про це прийняли ще у жовтні минулого року. Вперше газ за здорожчанням ми оплачували з листопада, а вже за кілька тижнів доведеться заплатити ще раз.

Закарпатцям варто готуватися до чергового подорожчання комунальних послуг. Із 1-го травня за газ доведеться платити за підвищеною ціною. Постану про поетапне подорожчання прийняли ще у жовтні торік. Вже за два тижні кубічний метр блакитного палива обійдеться у 9 грн 88 коп.

Але з новим тарифом – і нові правила. Споживачам, які боргують за газ, «світять» додаткові санкції – пеня. Якщо ж і штраф не мотивує оплачувати газ, тоді підприємство має повне право подати на вас до суду чи взагалі відключити від газопостачання.

Варто додати, що за зимовий період зазвичай найбільше боржників. Загалом закарпатці недоплатили один мільярд 350 мільйонів гривень. Щоб розрахуватися із постачальником, споживачі можуть також розраховувати на реструктуризацію. Тобто – оплачувати за газ частинами.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар