В Іршаві депутати зі сваркою виділили 8 гектарів для встановлення сонячних батарей

квітня 16 / 2019
В Іршаві депутати зі сваркою виділили 8 гектарів для встановлення сонячних батарей


Майже вся чергова сесія Іршавської міськради проходила в спокійному режимі. Як водиться, озвучувалися питання порядку денного і голосувалися. Та як кажуть, не кажи “гоп”, доки не перескочиш: останній пункт плану сесії щодо 8-ми гектарів землі в селі Лоза викликав справжній резонанс.

Мова йде про виділення 8-ми гектарів землі в селі Лоза під будівництво сонячних батарей ТОВу «Іршава Енерджі». За словами депутата Іршавської міської ради Юрія Примича, представник фірми ні на одне з питань, які були поставлені, не надав чіткої відповіді, через що виникли певні підозри.

В свою чергу голова ОТГ Степан Бобик пояснив, що фактично це питання про інвестиції. Адже зараз відповідальність за заробляння і витрачання коштів лежить на ОТГ. Село Лоза є слабкою ланкою Іршавської громади і тому необхідно щось робити аби збільшувати кількість робочих місць – сказав голова ради.

Після досить жвавої дискусії в проект рішення про надання дозволу внесли додаткові два пункти. Свою думку щодо даного голосування і про наслідки прийняття такого рішення озвучив нам депутат Юрій Примич. Як далі будуть розгортатися події, стане відомо невдовзі, на черзі – подальші обговорення.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...