В УжНУ збиралися представники п’ятнадцяти університетів з різних країн (ВІДЕО)

квітня 12 / 2019
В УжНУ збиралися представники п’ятнадцяти університетів з різних країн (ВІДЕО)


Співпраця університетів та місцевих громад у реалізації спільних проектів й ініціатив – така тема міжнародного консорціуму університетів, який вже вчетверте організували в УжНУ.

Участь у розширеному засіданні цього року взяли представники вишів – як українських, так і закордонних, органів самоврядування, аби обговорити вектори міжінституційної співпраці у сферах академічної мобільності, наукових досліджень, технологічних розробок та інновацій, підвищення конкурентоспроможності у національному та міжнародному масштабах.

Півсотні представників 15 університетів – не тільки з України, а й Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії, Хорватії та органів самоврядування зібралися у ректораті УжНУ на розширене засідання міжнародного консорціуму університетів, аби обмінятися досвідом співпраці закладів вищої освіти і місцевих громад у реалізації спільних проектів та ініціатив.

Меморандум про співпрацю УжНУ та Ужгородською міською радою підписали у 2018 року. Вже є спільні напрцювання. Якщо раніше класичні університети займалися лише продукуванням знань і підготовкою фахівців, то у сучасному світі заклади вищої освіти реагують на потреби суспільства, економіки, місцевих спільнот. Досвідом співпраці з владними структурами поділилися й закордонні гості.

Це вже четверта засідання консорціуму університетів. Нагадаємо, перша конференція відбулась 23 квітня 2015 року. Зараз партнери УжНУ – 18 закладів вищої освіти. Крім реалізації спільних транскордонних проектів, освітні заклади співпрацюють у сферах академічної мобільності, наукових досліджень, технологічних розробок та інновацій, підвищення конкурентоспроможності у національному та міжнародному масштабах.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар