Житель Сваляви бореться за права людей з інвалідністю на пільговий проїзд (ВІДЕО)

квітня 12 / 2019
Житель Сваляви бореться за права людей з інвалідністю на пільговий проїзд (ВІДЕО)


Права людей з інвалідністю на пільгові перевезення автотранспортом відстоює свалявчанин Василь Шетеля з 2106 року. Маючи посвідчення інваліда ІІ групи, чоловік і досі їздить автобусом за повну вартість квитка. А як же конституція України, конвенція про права інвалідів, закони?

За три роки судової тяганини право на пільги чоловік довів, а от хто його реалізовуватиме – досі не зрозуміло. Наразі справа в апеляційному суді. 11 квітня розглядали заяву Василя Шетелі щодо роз’яснення – хто має відповідати за порушення прав інвалідів?

Хочете їздити – купіть собі автобус: таку відповідь отримав інвалід ІІ групи Василь Шетеля з м. Свалява, коли намагався за посвідченням купити квиток по пільговій ціні. Перевізники мотивують – держава не компенсує. Суди, апеляції, зміна суддів, адвокатів, знову суди і апеляції – судова тяганина триває вже 3 роки. За цей час Василь Шетеля довів, що права його були порушені, отримав компенсацію тисячу гривень, проте і далі продовжує їздити автобусом за повну вартість. Представники ПрАт «Закарпатавторанс» на засідання апеляційного суду не з’явилися, проте справу розглядали. То ж наразі з’ясувати, хто має бути належним відповідачем не вдалося. Адвокат запевнила, після отримання ухвали суду, подаватимуть касаційну скаргу до цивільного касаційного суду. Василь Шетеля каже, здаватися не збирається, адже відстоює не тільки свої права на пільги, а й усіх інвалідів!

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар