Шок! Підозрювані в наркоторгівлі закарпатці внесли заставу і вийшли на волю (відео)

квітня 06 / 2019
Шок! Підозрювані в наркоторгівлі закарпатці внесли заставу і вийшли на волю (відео)
Рішення першої інстанції вирішили оскаржити й інші підозрювані у наркоторгівлі. Нагадаємо, злочинне угрупування правоохоронці затримали ще 8 березня. У злочинну групу входять 6 осіб, які тривалий час торгували наркотиками. Всім підозрюваним обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внести заставу від 500 тисяч до 1 млн грн. Але це рішення всі шестеро оскаржили.

Тривалий час шестеро осіб, які входять у злочинне угрупування, торгували наркотиками. Психотропи розповсюджували у місті Чоп, а також в Ужгороді та районі. Затримали бандитів «на гарячому» 8 березня. Тоді ж суд ухвалив взяти затриманих під варту з можливістю внесення застави, сума якої варіювала від 500 тисяч до мільйона грн. Але вони оскаржили це рішення.

Закарпатський апеляційний суд залишив у силі тримання фігурантів справи під вартою, але зменшив суму застави для двох із них. Тепер підозрювані можуть сплатити по 380 тис. грн. замість 760 тисяч кожен. За словами судді Георгія Гошовського, у цих випадках правоохоронці не навели аргументів, які б слугували обтяжуючими обставинами, щоб залишити рішення першої інстанції без змін.

З огляду на важкість злочину, у прокуратурі категорично не згідні з ухвалою. Адже досудове розслідування ще триває. Проте рішення суду оскарженню не підлягає.

Буквально днем раніше суд розглядав апеляцію адвоката одного з організаторів злочинного угрупування. Але позов захисту суд не підтримав.

Ще двом спільникам суд також зменшив заставу, яку обоє сплатили одразу ж. 36-річна жителька міста Чоп, організаторка збуту, вийшла під заставу у близько 380 тисяч замість 960 тис. грн., а 38-річна ужгородка замість 480 тисяч внесла 153 тисячі. Закарпатський апеляційний суд розглядатиме позов ще одного підозрюваного.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...Залишити Коментар