На Вишківському мості відновлено дорожнє покриття

квітня 05 / 2019
На Вишківському мості відновлено дорожнє покриття
Вишківський автодорожній міст через р. Тиса відносять до аварійних. Пошкоджені опори потребують заміни, і то негайної. Однак реконструкція «шляхової» споруди вартує понад 150 млн. грн., і це справа не одного дня. Наразі ж зроблені перші кроки до відновлення переправи. Серед них й ремонт дорожнього полотна на ній, що було вкрай жахливому стані.

Власне, таким було дорожнє покриття Вишківського мосту донедавна: розбите, як після бою, де яма на ямі… Зараз дорога на мосту наразі повністю відновлена, адже днями її таки вдалося відремонтувати. За короткий проміжок часу відбулися кардинальні зміни, їх відчули і самі водії, івелосипедисти.

Вишківський автодорожній міст через р. Тиса знаходиться на балансі Служби автомобільних доріг у Закарпатській області. І має він 100-річну історію. За понад 70 років міст не ремонтували взагалі. Його віднесли до аварійних, адже пошкоджені опори потребують заміни, і то – негайної.
До слова, реконструкція «шляхової» споруди вартує понад 150 млн. грн. і це справа не одного дня. Наразі ж зроблені перші кроки до відновлення переправи. Серед яких й ремонт дорожнього полотна на ній, що було вкрай жахливому стані.

Селищний голова додає, що у цьому питанні заручився підтримкою команди народного депутата України Валерія Лунченка та депутата Закарпатської обласної ради Мирослава Білецького, тому доля мосту під пильним контролем, що в принципі й доводить дорожній ремонт на ньому. Відтак проблему вже зрушили з місця.
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...