Депутати обласної ради переймаються розбитими дорогами краю

квітня 05 / 2019
Депутати обласної ради переймаються розбитими дорогами краю
Для того, аби якомога ефективніше допомагати вирішувати наболілі питання громадам краю та його окремим громадянам, депутати обласної ради кожного пленарного засідання вносять свої депутатські запити.

Так було і під час роботи пленарного засідання 14-ї сесії облради. Роман Фурман, Владіслав Поляк, Карло Резеш, Федір Ісайович у своєму спільному запиті зазначили, що до них, як до обласних обранців, звернулися жителі м. Виноградова про критичну ситуацію, яка склалася на ділянці державної дороги Т-07-19 км 23+800 км 20+710 – Іршава – Виноградово. Через частину цієї ділянки державної дороги щодоби проїжджає понад сто великовагових автомобілів, які створюють аварійні ситуації та серйозну небезпеку при об’їзді глибоких вибоїн.
Практично така ж ситуація на державній дорозі М-23 Берегово ?Виноградово ? Велика Копаня.

Для виноградівців є незрозумілим, наголошується в депзапиті, чому ремонтні роботи проводяться до в’їзду у місто та на виїзді з нього, а в самому місті – ні.
Тож, щоб уникнути подальшого загострення напруженої ситуації, депутати просять у найкоротші терміни розглянути питання про виділення коштів з держбюджету на виконання робіт з поточного середнього ремонту трьох кілометрів згаданої автодороги державного значення.

Депутатський запит підтримано в сесійній залі та направлено у відповідні інстанції для позитивного вирішення.

Прес-служба облради

?
Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...