У Поляні на Свалявщині набрати мінеральної води вже не можна (ВІДЕО)

квітня 04 / 2019
У Поляні на Свалявщині набрати мінеральної води вже не можна (ВІДЕО)


Вода є, та води нема. У селі Поляна Свалявського району попити та набрати мінеральної, як колись, вже не можна. Журналісти «М-Студіо» вирішили поцікавитись у керівництва закладу, в чому причина. Там розповіли: після перевірки державної служби геології та надр України призупинили дію ліцензії на видобуток води. А от причини, на їхню думку, суто формальні.

Туристи розповідають, раніше могли сюди прийти у будь-який час та попити мінеральної. Зараз кажуть, дуже прикро, що такої можливості не мають. З питанням, чому бювет не працює, журналісти звернулися до керівництва санаторію «Поляна». Як виявилось, це питання бентежить їх не менше, ніж самих туристів.

Директор санаторію Любов Буряк каже, мінеральна вода вже давно стала візитівкою села. Щоб її попити, сюди приїжджали люди навіть за тисячі кілометрів. Тож рішення державної служби геології та надр України вважають незрозумілими. Недоліки, які начебто стали причиною припинення ліцензії, за словами керівника, просто надумані. Одна з них – непродовжена оренда земельної ділянки, хоч, каже Любов Буряк, на момент перевірки оренда ще діяла і голова ОТГ дав згоду на її продовження. Не сподобалась перевіряючим і геологічна схема, хоч на її основі і була видана ліцензія три роки тому – і заперечень до неї не було.

Та проблема не лише в тому, що люди не зможуть оздоровлюватись, до бюджетів не будуть надходити і податки. Журналісти телеканалу «М-Студіо» просять прем’єра Володимира Гройсмана звернути увагу на проблему в Полянській оздоровниці з видобуванням води, адже попереду туристичний сезон, а окремі київські посадовці ставлять під загрозу повноцінне функціонування закладів відпочинку.

Категорія : Гарячі Новини


Loading...
загрузка...